دریافت فایل با موضوع{دانلود پروژه مالی رشته حسابداری در باره شرکت مخابرات خراسان رضوی}

دریافت فایل با موضوع /دانلود پروژه مالی رشته حسابداری در باره شرکت مخابرات خراسان رضوی/ کیو اُ|دریافت فایل با موضوع|50087643|qoj|
در این پست قصد معرفی فایل دانلود پروژه مالی رشته حسابداری در باره شرکت مخابرات خراسان رضوی را داریم با ما همراه باشید.

مرکز آموزش و پژوهش صنایع ایران


نمایندگی خراسان


شرکت مخابرات خراسان رضوی


استاد راهنما :


جناب آقای دکتر شاهسون


گرد آورنده :


مهری صفرنیاتاریخچه شرکت مخابرات خراسان


اولین مرکز تلفن استان خراسان در شهر مقدس مشهد با نصب 70 شماره تلفن مغناطیسی در سال 1298 مورد بهره برداری قرار گرفت و طی سالهای 1298 لغایت 1357 تعداد مرکز خودکار تلفن شهری 9 مرکز افزایش یافت. طی برنامه پنج سال اول با راه اندازی 29 مرکز ,مجموع مراکز تلفن استان به 95 مرکز رسید.


مطابق با برنامه توسعه پنج سال دوم تاسیس 139 مرکز تلفن جدید پیش بینی شد که طی برنامه پنج سال دوم تعداد مرکز تلفن شهری به 252 مرکز افزایش یافت. شایان ذکر است کلیه عملیات نصب و راه اندازی مراکز اعم از کم ظرفیت و پر ظرفیت توسط پرسنل استان صورت گرفته است.


در ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تعداد تلفنهای منصوبه استان خراسان 64747 شماره بوده است و با بر نامه ریزیهای بعمل آمده طی برنامه اول7124 14شماره در سطح استان نصب شده است.


عملکرد نصب سوئیچ از ابتدای برنامه سوم به میزان بیش از 417000 شماره می باشد که با نصب های انجام شده طی سال 1381 منصوبه استان به تعداد کل 1146972شماره افزایش یافته است.


طرح جامع مشترکین


مخابرات به عنوان یکی از شاخص ترین ارکان نظام مدیریت استراتژیک کشور در راستای تحقق و پیاده سازی برنامه های جامع، یکی از پیشگامان پیاده سازی، سرویس دهی و خدمت رسانی به مشتریان محسوب می شود و در این راستا شرکت مخابرات خراسان با بکارگیری فناوری نوین و زیر ساخت قوی و وسیع شبکه ای می تواند بعنوان متولی ساختار ارتباطی کشور گامهای اساسی در جهت نیل به MISSION و VISION شرکت و اهداف بلند مدت خدمت رسانی بردارد به گونه ای که با شناخت نقاط قوت، ضعف، فرصتها و تهدیدات، رضایت مشتریان را با عنایت به طرح تکریم ارباب رجوع (مشتری مداری) در پی داشته باشد و این امر ارتقاء کیفی و کمی تکنولوژی و دانش به روز در سیستمهای سخت افزاری و نرم افزاری را سبب خواهد شد.


یکی از وظایف مهم شرکت مخابرات سرویس دهی به مشترکین در مراکز تلفن شهری به صورت سریع و دقیق است به نحوی که مشتریان می توانند از لحظه ورود (متقاضی) تا پیوستن به خانواده مخابرات (مشترک) کلیه مراحل و عملیات لازم را جهت ثبت نام تا دایری از طریق سیستمها و با مراجعه به یک مرکز یا دفتر در تمام سطح شهر به طور مکانیزه طی نمایند. با توجه به وجود سیستمهای مکانیزه متعدد در زمینه های مشترکین، متقاضیان و واگذاری خطوط که بعضا با FOXPRO نوشته شده بودند و پشتیبانی مناسبی نیز نداشتند اداره خدمات رایانه ای در زمستان 1378 بر آن شد تا پروژه ای را در قالب طرحهای جامع، به نام طرح جامع مشترکین در شرکت مخابرات خراسان شروع نماید و تیمی متشکل از کارشناسان این اداره کار را بر روی آن شروع کردند. در این طرح، مرکز تلفن در قالب هفت زیر سیستم متقاضیان، مشترکین، پاسخگویی آبونمان، MDF، واگذاری خطوط، رئیس مرکز، و سالن دستگاه تعریف شده است که در طرح اول هر یک از زیر سیستمها با هم در داخل مرکز (با وجود یک سرور) در مرکز و سرورها با سرور موجو در اداره خدمات رایانه ای ارتباط داشتند که این کار در محل یک مرکز (در هر ناحیه) مستقر بود نیز ارتباط داشتند که این کار REPLICATION بین قسمتها را توسط هماهنگ سازی می طلبید. در این ارتباط دفاتر ارتباطی و دفاتر مشترکین (جدا از محل مرکز) نیز نقش عمده ای را بازی می کردند. در طرح بعدی با نصب SQL، سرور مراکز جمع آوری و همه زیر سیستمها با یک سرور در محل اداره خدمات رایانه ای مرتبط شدند.


GIS مجموعه فعاليتهاي انجام شده در شركت مخابرات خراسان در زمينه:


خريد ، ويرايش و آماده كردن نقشه هاي پايه شهري با مقياس 1:2000 و استاني با مقياس 1:25000 بصورت GIS Ready خريد نرم افزار جامع طراحي و مديريت اطلاعات مكاني مخابرات به منظور مكانيزه كردن بخش طراحي شبكه كابل كاغذي بر روي نقش هاي پايه شهري بصورت GIS كامل پياده كردن تاسيسات مخابراتي بين شهري نظير ايستگاههاي ماكروويو ، موبايل ، Data و … بر روي نقشه هاي 25000/1 و اتصال داده هاي توصيفي مورد نياز به آنها انعقاد قرارداد با بخش خصوصي به منظور پياده كردن تاسيسات شبكه كابل موجود در نقشه هاي انعقاد قرارداد با بخش خصوصي به منظور تعيه نرم افزار WebGIS بمنظور استفاده از نقشه هاي GIS براي ساير افراد از طريق اينترنت پروژه BC4C یکی از بزرگترین پروژه های IT مخابراتی در سطح کشور می باشد که اولین بار توسط شرکت مخابرات استان خراسان رضوی در حال انجام می باشد. این پروژه از حدود سه سال قبل با تشکیل تیمی از کارشناسان IT شرکت شروع به کار کرد و پس از بررسی دقیق کارشناسی و مشاهده نمونه های مختلف و مطرح خارجی و مسائل فنی مرتبط، هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار می باشد که با اتمام این پروژه مشترکین محترم قادر به استفاده از سرویس های متنوع و مفید آن خواهند بود.


BC4C از سه قسمت اصلی Billing Center یا مرکز محاسبات Customer یا خدمات مشترکین و Contact Center یا مرکز تماس می باشد که وظیفه ارائه سرویسهای مختلف از کانالهای مختلف دسترسی از جمله تلفن، وب، SMS، فاکس و دیگر وسایل ارتباطی را عهده دار خواهد بود کهدر ذیل به تشریح مختصر خدمات ارائه شده توسط هر کدام خواهیم پرداخت.


Billing Center :


اهم سرویسهای ارائه شده عبارت بودند از : ارائه ریز مکالمات، پرداختهای الکترونیکی، تسهیل در شکل پرداخت های مالی مشترکین به شرکت.


Customer Care :


اهم سرویسهای این بخش عبارتند از:Contact Center :


مرکز تماس مکانی است که مشترکین با گرفتن یک شماره به آن متصل شده و انواع سرویسها را دریافت می نمایند از جمله:


118 اطلاعات مربوط به تافن مشترکین


126 : تماس تلفن راه دور بین الملل


135: ارتباطات مردمی رسیدگی به صورتحساب و اعلام بدهی


ارتباط با امور مشترکین و متقاضیان


ارتباط با مسئولین شرکت


ارتباط با اپراتورهای دیگر شهرها


اعلام ساعات و اوقات شرعی


مشورت در مورد سرویسها


پخش آگهی های تبلیغاتی


(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)


متن کامل را می توانید دانلود نمائید


چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)


ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه


همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند


موجود استمطالب دیگر:
📌دانلود رایگان تحقیق 1) شناخت نظام پيشنهادها (فرايند،فلسفه،اهداف،ضرورت ، تاريخچه📌دانلود رایگان تحقیق 1توسعه اقتصادي و برنامه ریزی📌دانلود رایگان تحقیق 1زمینه‌های عینی و شيوه‌هاي عملي براي پشتیبانی از برنامه های راهبردی دانشگاهها📌دانلود رایگان تحقیق 1ماشین دایکست سروو با قابلیت صرفه جویی در انرژی📌دانلود رایگان تحقیق 1مدیریت توسعه تامین کنندگان📌دانلود رایگان تحقیق 72 جمله طلایی مدیریت از استیفن رابینز📌دانلود رایگان تحقیق ADVISOR معرفي نرم افزار (نسخه 2002)📌دانلود رایگان تحقیق Agroinoculation📌دانلود رایگان تحقیق Bordetella pertussis📌دانلود رایگان تحقیق CBC وABG نمونه گیری وتفسیر📌دانلود رایگان تحقیق cmosالکترونیک دیجیتال منطق📌دانلود رایگان تحقیق Dermatophytosis📌دانلود رایگان تحقیق I2C BUS📌دانلود رایگان تحقیق P.V.C د رو پنجره های📌دانلود رایگان تحقیق PCO📌دانلود رایگان تحقیق Vensimمعرفی نرم افزار📌دانلود رایگان تحقیق «مروری بر شعارها و نام‌های ۲۲ سال گذشته‌»📌دانلود رایگان تحقیق آب سبز ... آب آبی📌دانلود رایگان تحقیق آبیاری بارانی📌دانلود رایگان تحقیق آبیاری قطره ای📌دانلود رایگان تحقیق آخرین آلودگیهای محیط زیست با تصویر 1📌دانلود رایگان تحقیق آخرین وضعیت جنوب سودان📌دانلود رایگان تحقیق آداب معنوی دوران بارداری📌دانلود رایگان تحقیق آذربایجان غربی📌دانلود رایگان تحقیق آر اف آی دی